Fatmagül'ün Suçu Ne

Season
 • 2
 • 1
 • veda

  veda Edit this episode

  Season 2, Episode 80 - Aired 06/21/2012

 • 79. bölüm

  79. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 79 - Aired 06/14/2012

  Fatmagül'ün doğum günü, duruşmaya sayılı günler kala üzerlerindeki gerginliği biraz olsun hafifletmek için iyi bir fırsat olur. Kerimin süpriziyle neşelenen gecede rahatsızlanan Fatmagül, huzursuzluğunu belli etmemek için büyük çaba sarf eder. Gecenin sonunda asıl sürpizi Fatmagül yapacaktır.. Kendini aileden iyice dışlanmış hisseden Mukaddes yeni bir karar alır. Rahmi bu kararı Fatmagüle gözyaşları içinde açıklar. İki kardeş ilk kez birbirlerinden ayrılacaklardır.. Fatmagül'le Kerimi aralarına kabul etmeyen mahallelinin baskısı, yaşanan olayla yerini pişmanlığa bırakır.. Yaşaranlar'ın son çırpınışları onların da birbirlerinden kopmalarına neden olur. Hakim karşısına çıktıklarında, Fatmagül'ün umut etmek için çok daha önemli bir nedeni vardır.

 • 78. bölüm

  78. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 78 - Aired 06/07/2012

  Fatmagül'le Kerim'in sürpriz tatilleri, Selim'in yakalandığını öğrenmeleriyle çok daha keyifli bir hale gelir. Mücadeleleri sonuca ulaştıkça, ikisi de hayallerindeki günlere yaklaşmanın mutluluğunu yaşar. Yaşaranlardaki büyük çatlak ortaya çıkmış, Selim'i ihbar eden kişinin Münir olduğu anlaşılmıştır, Mukaddes'in yine arkalarından iş çevirdiğini öğrenen Rahmi artık evliliği ile ilgili bir karar vermek zorundadır. Evde çıkan tartışmalar sırasında Murat Babasının Rahmi olmadığını öğrenir.. İstanbulda yaşanan fırtınadan haberi olmayan Fatmagül ve Kerim tatillerinin keyfini çıkarırlar.. Bu küçük balayı geçmişten gelen bir sürprizle, daha da renkli bir hal alır.. Bu kez Kerimin geçmişi yüzünden Fatmagül bir sınav daha verecektir.

 • 77. bölüm

  77. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 77 - Aired 05/31/2012

  Kerim ve Fatmagül, evliliklerinin olaylı geçen ilk günlerinden sonra, evlerine, yeni hayatlarına kısa sürede alışırlar. Kerim dört elle işine sarılırken, Fatmagül de eviyle Gül Mutfağı arasında bütün gücüyle çalışır. Tüm bu süreçte, Mukaddes'in hayatlarında olmayışı, Fatmagül'ü bir kez çocuklardan uzak kaldığı için üzer. Fatmagül'ün büyük mücadelesi karşısında, yolun sonuna geldiklerini fark eden Reşat Yaşaran, Fatmagül'den özür dilemek için Gül mutfağına gider. Ancak Reşat'ın bu adımı bile masum değildir. Pişmanlıklarla birlikte, eski defterler Gül mutfağında yeniden açılır. Fatmagül'ün yaşadıklarında tek suçlunun kendisini olmadığını anlatmaya çalışan Reşat'ın hedefinde Mukaddes de vardır. Suçlamalar karşısında Rahmi'den bile beklediği desteği göremeyen Mukaddes, bir köşeye itildikçe Fatmagül'e daha çok öfkelenir. Bu sırada Fatmagül, oturdukları mahallede hala istenmeyen kişi olduğunu, acı bir tecrübeyle yeniden anlar. Reşat'ın ismini kullanarak piyasadan yüklü miktarda para toplayan Münir, kaçmak için son hazırlıklarını tamamlar. Diğer taraftan bütün mal varlıklarını kaybettikten sonra, hapishaneye girme tehlikesiyle de karşı karşıya kalan Yaşaranlar, bir kez daha kurtarıcı olarak Mukaddes'e başvurur. Öte yandan, bir iş için şehir dışına çıkmak zorunda kalan Kerim Fatmagülü de yanında götürmek ister.. Bu küçük yolculuk ikisi için de hiç hesapta olmayan balayı tatili olacaktır..

 • 76. bölüm

  76. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 76 - Aired 05/24/2012

  Mustafa ölürken bile masum değildir ve Fatmagül ile Kerim arasına hayat boyunca taşıyacakları bir vicdan azabı bırakmak ister. Fakat ne Fatmagül ne Kerim kendini suçlu hisseder.. Gelen mektupla ilgili duygularını Kerim'le paylaşan Fatmagül, geçmişine ait her şeyi bir kenara bırakarak, yeni bir hayata başladığını ispat eder. Yeni evli çiftin evine yapılan ilk ziyaret, bambaşka bir krizin ortasında gerçekleşir. Mukaddes için yaptığı kötülüklerin hesabını verme zamanı gelir. Yılların birikimi, Fatmagül'le Mukaddes arasındaki tüm bağları, koparır. Bu olayın ardından, Rahmi ailesi adına ilk kez bir karar alır ve uygulamaya koyar. Kerim'in hala kendisine dair şüpheleri olduğunu öğrenen Fatmagül, öğrendiklerini kabullenmeye çalışır. Artık Geçmişlerine dair hiçbir şeyin aralarına girmesine izin vermeyecektir. Öte yandan günler sonra gül mutfağına dönen Fatmagülü bir sürpriz daha beklemektedir. Asu kucağında bebeğiyle Fatmagüle veda etmeye gelmiştir.

 • 75. bölüm

  75. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 75 - Aired 05/17/2012

  Fatmagül ve Kerim ilk kez, gerçekten evli bir çift gibi kendi evlerinde baş başa vakit geçiriyor. Birlikte geçirdikleri ilk geceden sonra, Fatmagül ve Kerim kendileri için çok zor bir eşiği daha aşmış olur. Geçmişlerine ait o büyük yarayı, ancak zaman iyileştirecektir. Mustafa’nın ölüm haberiyle birlikte düğün evinin neşesi de tamamen kaçmıştır. Başta Rahmi ve Mukaddes olmak üzere, herkes bu durum karşısında sarsılır. Öte yandan Mustafa’nın vefat ettiğini Asu’ya haber vermek, Kadir ve Fahrettin’e düşer. Diğer tarafta Mukaddes de Fatmagül’e haber vermek için fırsat kollar. Geçirdiği kalp krizinin ardından Reşat Yaşaran hayati tehlikeyi atlatır. Ancak bu krizin Reşat’ın sağlığı üzerinde bazı olumsuz etkileri kalır. Bu sırada, Yaşaranlar’ın Selim’le iletişim halinde olduğunun ortaya çıkmasıyla, Yaşaranlar için de son yakındır. Fatmagül ve Kerim ilk kez, gerçekten evli bir çift gibi kendi evlerinde baş başa vakit geçirir. “İlk gecelerine” dair suçlu sessizlik devam ettikçe, aralarına soğukluk gireceğini fark eden Kerim, bu konuda ilk adımı atar. Mustafa kimsesiz bir şekilde İzmir’de son yolculuğuna uğurlanır. Mustafa, Kerim’le Fatmagül’ün hayatından çıkarken bile, gölgesini arkasında bırakacaktır.

 • 74. bölüm

  74. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 74 - Aired 05/09/2012

  Fatmagül ve Kerim’in aylardır heyecanla bekledikleri düğünleri, büyük bir coşkuyla başlar. Fahrettin ve Kadir ise, Mustafa’nın tuttuğu adamın bulunamamış olmasından ötürü, korkulu bir bekleyiş içindedir. Bu sırada, Sami ile Asu, adamı teşhis etmek için düğüne yetişmeye çalışırlar. Mustafa’nın Kerim’i öldürmesi için tuttuğu adam ise, tüm güvenlik önlemlerine rağmen Kadir’lerin evinin bahçesine sızmayı başarır. Öte yandan Kadir’lerin başvurusu üzerine ifadesi alınan Mustafa, hakkındaki bütün suçlamaları inkar etme yolunu seçer. Etraflarındaki büyük tehlikeden habersiz, Kerim ve Fatmagül, düğünlerinin tadını doyasıya çıkarırlar. Nikah törenleri gerçekleştiğinde, ikisi de bütün bir ömrü beraber geçirmek için birbirlerine söz verirler. Mustafa ise İstanbul’dan beklediği haber gelmedikçe, büyük bir umutsuzluğa kapılır. Düğünün sonlarına doğru gelindiğinde, aynı evde baş başa kalacak olmanın gerilimini, Fatmagül ve Kerim ayrı ayrı hissetmeye başlar. İkisi de heyecanlı, ikisi de gergindir. İki yaralı aşık, Fatmagül ve Kerim, en mutlu günlerinde, çok zor bir sınavdan daha geçecektir.

 • 73. bölüm

  73. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 73 - Aired 05/03/2012

  Hapishanede geçirdiği günler boyunca, Fatmagül'ün hayaline tutunan Mustafa, sonunda gerçeklerle yüzleşir. Büyük bir umutla Fatmagül'ü arayan Mustafa, Kerim'le Fatmagül'ün evleneceklerinden emin olduğunda, geleceğine dair bütün umutlarını kaybeder. Mustafa'nın hapishanedeyken bile hayatlarına sızmayı başarması, Fatmagül ve Kerim'i yeni önlemler almaya iter. Öte yandan düğüne sayılı günler kala yaşanan tatlı telaş, Mustafa'nın varlığını kısa sürede unutturur. Fahrettin'in Avustralya'dan eşiyle, kızı Deniz'in de İstanbul'a gelmesiyle birlikte, düğün evindeki hazırlıklar hızlanır. Eksikler birer birer tamamlanırken, düğün evinde bütün adetler eksiksiz yerine getirilir. Artık kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığını bilen Mustafa ise, Kerim'le Fatmagül'ün mutluluğuna sonsuza kadar engel olmak için harekete geçer. Yaşadığı iflas şokundan sonra, Reşat Yaşaran'ın tutunabileceği tek bir dalı bile kalmaz. Erdoğan ise hapishanede kaderine razı bir şekilde mahkeme gününü bekler. İçinde bulunduğu koşullara direnmeye çalışan Selim ise kendisini bekleyen sona çok yakındır. Fatmagül ve Kerim, birbirlerine itiraf edemeseler de, düğün gecesinin kendileri için aynı zamanda büyük bir sınav olduğunun farkındadır. İkisi de ayrı ayrı hissettikleri korkuyu daha derinlere itmeye çalışır. Bu süreçte, doktor Nezihe'yle yaptıkları görüşmeler, ikisini de rahatlatacaktır. Düğün günü geldiğinde, evdeki tatlı telaş doruk noktasına çıkar. Bu sırada Mustafa'nın düğün günüyle ilgili planları olduğunu anlayan Asu, son dakikada Kadirleri uyarmayı başarır. Fatmagül ve Kerim ise her şeyden habersiz, "imkansızın içinde" yeşerttikleri aşklarının en özel gününü yaşamaya hazırdır.

 • 72.Bölüm

  72.Bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 72 - Aired 04/26/2012

 • 71. bölüm

  71. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 71 - Aired 04/19/2012

 • 70. bölüm

  70. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 70 - Aired 04/12/2012

 • 69. bölüm

  69. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 69 - Aired 04/05/2012

 • 68. bölüm

  68. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 68 - Aired 03/29/2012

 • 67. bölüm

  67. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 67 - Aired 03/22/2012

 • 66. bölüm

  66. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 66 - Aired 03/15/2012

 • 65. bölüm

  65. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 65 - Aired 03/08/2012

 • 64. bölüm

  64. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 64 - Aired 03/01/2012

 • 63. bölüm

  63. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 63 - Aired 02/23/2012

 • 62. bölüm

  62. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 62 - Aired 01/01/2012

 • 61. bölüm

  61. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 61 - Aired 01/01/2012

 • 60. bölüm

  60. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 60 - Aired 12/01/2011

 • 59. bölüm

  59. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 59 - Aired 11/01/2011

 • 58. bölüm

  58. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 58 - Aired 11/01/2011

 • 57. bölüm

  57. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 57 - Aired 10/01/2011

 • 56. bölüm

  56. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 56 - Aired 10/01/2011

 • 55. bölüm

  55. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 55 - Aired 10/01/2011

 • 54. bölüm

  54. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 54 - Aired 09/01/2011

 • 53. bölüm

  53. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 53 - Aired 09/01/2011

 • 52. bölüm

  52. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 52 - Aired 09/01/2011

 • 51. bölüm

  51. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 51 - Aired 09/01/2011

 • 50. bölüm

  50. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 50 - Aired 09/01/2011

 • 49. bölüm

  49. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 49 - Aired 08/01/2011

 • 48. bölüm

  48. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 48 - Aired 07/01/2011

 • 47. bölüm

  47. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 47 - Aired 06/01/2011

 • 46. bölüm

  46. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 46 - Aired 05/01/2011

 • 45. bölüm

  45. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 45 - Aired 04/01/2011

 • 44. bölüm

  44. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 44 - Aired 03/01/2011

 • 43. bölüm

  43. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 43 - Aired 03/01/2011

 • 42. bölüm

  42. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 42 - Aired 02/01/2011

 • 41. bölüm

  41. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 41 - Aired 01/02/2011

 • 40. bölüm

  40. bölüm Edit this episode

  Season 2, Episode 40 - Aired 01/03/2011